Qendra e Informacionit

A keni ndonjë dorezë për aliazh zinku në Hench?

SHANGHAI HENGCHUAN HARDWARE Co., Ltd. ka një inventar të caktuar të dorezës së aliazhit të zinkut. Ne menaxhojmë inventarin. Ndjekja e inventarit ju ndihmon të shikoni inventarin dhe të rregulloni numërimin e inventarit...
SHANGHAI HENGCHUAN HARDWARE Co., Ltd. ka një inventar të caktuar të dorezës së aliazhit të zinkut. Ne menaxhojmë inventarin. Ndjekja e inventarit ju ndihmon të shikoni inventarin dhe të rregulloni numërimin e inventarit. Kur nuk ka stok, linja e prodhimit mund të përdoret si mbështetje në çdo kohë.
Hench Hardware Array image66
SHANGHAI HENGCHUAN HARDWARE është një prodhues i famshëm i rrëshqitjeve të sirtarëve të fshehur në Kinë. Si një nga seritë e shumta të produkteve të Hench, seritë e rrëshqitjes së sirtarit Normal gëzojnë një njohje relativisht të lartë në treg. Me forcën tonë të fortë si në teknikën e prodhimit, prodhimi i standardizimit të dorezës së aluminit Hench është i mundur. Ky produkt mund të mishërojë nevojën specifike të njerëzve për rehati dhe komoditet dhe të shfaqë personalitetin e tyre dhe idetë unike rreth stilit.
Hench Hardware Array image66
Ne e kuptojmë qëndrueshmërinë si një veprim afirmativ për të minimizuar ndikimin negativ në mjedis. Kjo do të krijohet në dialog dhe partneritet të ngushtë me të gjithë aktorët tanë. Për shembull, ne promovojmë kushte të drejta dhe të sigurta pune dhe prokurime të gjelbra në zinxhirin e furnizimit.

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
繁體中文
简体中文
русский
Português
한국어
日本語
italiano
français
Español
Deutsch
العربية
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip