Qendra e Informacionit

Sa vite përvojë ka Hench në eksporte?

Si një prodhues dhe eksportues i njohur në industri i dorezës së aliazhit të zinkut, SHANGHAI HENGCHUAN HARDWARE Co., Ltd. është angazhuar për të drejtuar një sistem të besueshëm dhe të besueshëm...
Si një prodhues dhe eksportues i njohur në industri i dorezës së aliazhit të zinkut, SHANGHAI HENGCHUAN HARDWARE Co., Ltd. është angazhuar për të drejtuar një biznes të besueshëm dhe të besueshëm me klientët në të gjithë botën. Ne kemi krijuar një departament eksporti i cili është përgjegjës për t'u marrë me biznesin e eksportit. Departamenti përbëhet nga punonjës profesionistë të cilët mund të komunikojnë me klientët në gjuhën angleze shumë rrjedhshëm dhe dinë shumë për politikën tarifore, doganat, etj. Megjithëse klientët nga jashtë janë larg nesh, ne kemi krijuar një mekanizëm të shëndoshë komunikimi, duke e bërë procesin tonë të bashkëpunimit më efikas dhe duke na kursyer gjithashtu shumë kohë.
Hench Hardware Array image52
SHANGHAI HENGCHUAN HARDWARE është një firmë konkurruese globalisht që fokusohet në prodhimin e rrëshqitjes së sirtarëve me mbajtës topash. Si një nga seritë e shumta të produkteve të Hench, seritë e menteshave të kabinës gëzojnë një njohje relativisht të lartë në treg. Rrëshqitësit e sirtarëve Hench për punë të rënda janë projektuar me vepra artizanale të shkëlqyera dhe janë prodhuar nga ekipi ynë profesional. Produkti është rezistent ndaj rrezatimit. Materialet e saj plastike dhe polimere me veti të përmirësuara të mbajtjes së formës mund të përballojnë efektivisht rrezatimin.
Hench Hardware Array image52
Si një kompani e përkushtuar ndaj përgjegjësisë sociale në praktikat tona të biznesit, ne punojmë për të reduktuar ndikimin tonë të përgjithshëm në mjedis, kryesisht duke minimizuar rrjedhat tona të mbetjeve dhe emetimet.

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
繁體中文
简体中文
русский
Português
한국어
日本語
italiano
français
Español
Deutsch
العربية
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip