Qendra e Informacionit

Po në lidhje me kohëzgjatjen e dorezës së hekurit nga vendosja e një porosie deri në dorëzim?

Renditja e dorezës së hekurit do të përpunohet në sekuencë bazuar në periudhën e sekuencës. Jeni gjithashtu të mirëpritur të na kontaktoni në çdo moment. Pasi të bëni një porosi, na duhet...
Renditja e dorezës së hekurit do të përpunohet në sekuencë bazuar në periudhën e sekuencës. Jeni gjithashtu të mirëpritur të na kontaktoni në çdo moment. Pasi të bëni një porosi, ne duhet të sigurohemi për sigurimin e cilësisë së produktit, por gjithashtu duhet të lidhemi me transportuesin tonë të besueshëm të mallrave për të siguruar transportin e sigurt të produkteve. Jini të sigurt, ne kemi krijuar një grup gjithëpërfshirës të sistemit të përpunimit të dërgesave dhe do të merremi me blerjen tuaj sa më shpejt të jetë e mundur.
Hench Hardware Array image59
SHANGHAI HENGCHUAN HARDWARE është një prodhues i famshëm i rrëshqitjeve të sirtarit të mbylljes së butë në Kinë. SHANGHAI HENGCHUAN HARDWARE Co., Ltd. Mentesha e dyerve është e ndryshme në lloje dhe stile për të përmbushur nevojat e ndryshme të klientëve. Dizajni i rrëshqitjes së sirtarit të mbylljes së butë Hench është i përqendruar te përdoruesi, duke dhënë një pamje estetike dhe komoditet. Kur njerëzit e veshin këtë produkt të modës me cilësi të mirë, besimi i tyre do të rritet dhe ata do të tërheqin vëmendjen e të tjerëve.
Hench Hardware Array image59
Kompania jonë është një besimtar i madh në dhënien e kthimit për komunitetin, ose mbledhjen e fondeve për kauza të denja pranë zemrës së stafit tonë, dhurimin e mobiljeve ose sende të tjera.

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
繁體中文
简体中文
русский
Português
한국어
日本語
italiano
français
Español
Deutsch
العربية
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip