Produkte
 • Detajet e produkteve
Vështrim i përgjithshëm
Detaje të shpejta
Lloji:ROZE MOBILJE, Mobilje Zyre
Paketimi i postës:Y
Aplikacion:Kuzhina, Banjo, Zyra e Shtëpisë, Dhoma e Dinjes, Dhoma e gjumit, Dhoma e ngrënies, Foshnjat dhe Fëmijët, Jashtë, Hoteli, Villia, Apartamenti, Ndërtesa Zyre, Spitali, Pajisjet
Stili i dizajnit:Moderne
Vendi i origjinës:Kinë
Emri i markës:Hengchuan
Numri i modelit:F-063B
Emri i produktit:rrota rrota
MOQ:500 copë
OEM:Ofrohet
Paketimi:Qese plastike të brendshme
Përdorimi:Mobilje
Kapaciteti i ngarkesës:60 kg
Materiali i rrotave:hekur + plastikë
Diametri i rrotës:65/75/100/125 mm

 Hot shitur karrige zyre rrota rrota mobilje rrota heshtur

 

përshkrim i produktit

Model  F-063B
 Materiali  HEKURT+PLASTIKE
 Dizajn  Me bravë
 Ngjyrë   E zezë, e bardhë
 Madhësia e rrotës (50 mm) 

 

Madhësia e shtyllës

23 mm, 38 mm 
 Veçori  Rrota e rrotullimit universal 
 OEM& ODM  Në dispozicion 
 Mostra falas  po
 Aplikacion  Për industriale 

 Detajet e paketimit ( mund të ndjekë kërkesën e klientit tonë): 200 copë / kuti kartoni

 

 Koha e drejtimit:

 Normalisht brenda 30 ditëve pas marrjes së 30% depozitim 

 (duhet të ndjekim orarin tonë të prodhimit )

 

 

 

 

 


  

kompania e Informacionit

 

 

NJOFTIM:
1) Duke qenë se jemi në eksport të aksesorëve harduerikë për më shumë se 10 vjet, mund të garantojmë që çmimi ynë është i dorës së parë, shumë i lirë dhe konkurrues.
2) Për t'u siguruar që klienti të blejë materiale dhe shërbime me cilësi të mirë nga ne.
Përpara porosisë së klientit, ne do t'i dërgojmë çdo mostër klientit për miratim.
Përpara dërgesës, stafi ynë i QC do të kontrollojë cilësinë 1pc me 1pc.

 

Shërbimet tona

 

Paketimi& Transporti

 

 1.

Paketimi: 

 SI foto

 2. 

Aftësia:

 5000000 copë/muaj

3.

pagesa:

 T/T, L/C, western union etj

 4. 

Dorëzimi:

 25-30 ditë

 5. 

Mostrat:

 Ne mund t'i ofrojmë mostrat lirisht për kontrollin tuaj të cilësisë

 6. 

Korrieri:

 TNT, DHL, FEDEX, ROYALE ose treguesi juaj

FAQ

 Pyetje: Sa zgjat koha juaj e dorëzimit?
Përgjigje: Në përgjithësi është 15-30 ditë nëse mallrat janë në magazinë. ose është 30 ditë nëse malli nuk është në magazinë, është sipas sasisë.
Pyetje: A jepni mostra? eshte falas apo ekstra?
Përgjigje: Po, ne mund të ofrojmë mostrën falas, por nuk paguajmë koston e transportit.
Pyetje: Cilat janë kushtet tuaja të pagesës?
A: Pagesa<=1000USD, 100% paraprakisht. Pagesa>=1000USD, 30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës.
Nëse keni ndonjë pyetje tjetër, ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni si më poshtë:

 

Na kontaktoni

 


 

 

 

 

 

Inxhinierët me përvojë të SHANGHAI HENGCHUAN HARDWARE janë gati t'ju ofrojnë mbështetje teknike para shitjes pas shitjes.Çdo menteshë kabineti ka kaluar teste gjithëpërfshirëse të performancës përpara se të largohet nga fabrika për të siguruar cilësinë e produktit.
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --
LIKONI ME NE TANI PËR NJË CITA TË PRODUKTIT
Ne mirëpresim sinqerisht miq nga e gjithë bota që të vizitojnë kompaninë tonë dhe të bashkëpunojnë me ne në bazë të përfitimeve të ndërsjella afatgjata. Ne mezi presim të marrim kërkesat tuaja së shpejti.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
繁體中文
简体中文
русский
Português
한국어
日本語
italiano
français
Español
Deutsch
العربية
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip