Rul i dyerve rrëshqitëse
 • Detajet e produkteve
Vështrim i përgjithshëm
Detaje të shpejta
Garancia:1 vit
Shërbimi pas shitjes:Instalim në vend, Trajnim në vend, Inspektim në vend, Pjesë këmbimi falas
Aftësia për zgjidhjen e projektit:Të tjerët
Aplikacion:Ndërtesa zyre, Hardware
Stili i dizajnit:Moderne
Vendi i origjinës:Shanghai, Kinë
Emri i markës:Hengchuan
Numri i modelit:SK25
MOQ:500 copë
OEM:Ofrohet
Lloji:Mobilje Zyre
Përdorimi:Mobilje
Emri i produktit:rrota e derës së mobiljeve prej najloni
Veçori:Puna e qëndrueshme për një kohë të gjatë
Fjalë kyçe:Rul mbajtës plastik
Paketa:Polybag-Karton-Paletë
Emri i artikullit:rul i derës rrëshqitëse

Derë rrëshqitëse e dushit me shitje të nxehtë të fabrikës së pajisjeve të mobiljeve OEM  Rrota e varur me rul Rrota e derës së mobiljeve prej najloni

përshkrim i produktit

Vendi i origjinës Guangdong, Kinë
Emri i markës Hengchuan
Numri i modelit SK25
Madhësia Tub katror 1.5*10*30
Materiali Aliazh zinku
Përfundo I kromuar i ndritshëm/Nikel i krehur/I zi me llak/Titanium
Trashësia e xhamit Xhami 8-12 mm
Përdorimi Derë rrëshqitëse
Aplikacion zyra, banjo,
Emri i produktit Produkte me shitje të nxehta Aliazh zinku& çelik inox Glass Dush Dyer Rrëshqitës Pajisje Dyer Rrëshqitëse Role
paketim 1 set në një kuti, 10 komplete në karton.

 

 

 -

 


  

kompania e Informacionit

 

 

NJOFTIM:
1) Duke qenë se jemi në eksport të aksesorëve harduerikë për më shumë se 10 vjet, mund të garantojmë që çmimi ynë është i dorës së parë, shumë i lirë dhe konkurrues.
2) Për t'u siguruar që klienti të blejë materiale dhe shërbime me cilësi të mirë nga ne.
Përpara porosisë së klientit, ne do t'i dërgojmë çdo mostër klientit për miratim.
Përpara dërgesës, stafi ynë i QC do të kontrollojë cilësinë 1pc me 1pc.

 

Shërbimet tona

 

Paketimi& Transporti

 

 1.

Paketimi: 

 SI foto

 2. 

Aftësia:

 5000000 copë/muaj

3.

pagesa:

 T/T, L/C, western union etj

 4. 

Dorëzimi:

 25-30 ditë

 5. 

Mostrat:

 Ne mund t'i ofrojmë mostrat lirisht për kontrollin tuaj të cilësisë

 6. 

Korrieri:

 TNT, DHL, FEDEX, ROYALE ose treguesi juaj

FAQ

 Pyetje: Sa zgjat koha juaj e dorëzimit?
Përgjigje: Në përgjithësi është 15-30 ditë nëse mallrat janë në magazinë. ose është 30 ditë nëse malli nuk është në magazinë, është sipas sasisë.
Pyetje: A jepni mostra? eshte falas apo ekstra?
Përgjigje: Po, ne mund të ofrojmë mostrën falas, por nuk paguajmë koston e transportit.
Pyetje: Cilat janë kushtet tuaja të pagesës?
A: Pagesa<=1000USD, 100% paraprakisht. Pagesa>=1000USD, 30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës.
Nëse keni ndonjë pyetje tjetër, ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni si më poshtë:

 

Na kontaktoni

 


 

 

 

 

 

Për shumë njerëz, ky produkt i lehtë për t'u përdorur është gjithmonë një plus. Kjo është veçanërisht e vërtetë për njerëzit që vijnë nga sfera të ndryshme të jetës në baza ditore ose të shpeshta.Produkti është zakonisht zgjedhja e preferuar për njerëzit. Mund të përmbushë në mënyrë të përkryer kërkesat e njerëzve për sa i përket madhësisë, dimensionit dhe dizajnit.
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

LIKONI ME NE TANI PËR NJË CITA TË PRODUKTIT
Ne mirëpresim sinqerisht miq nga e gjithë bota që të vizitojnë kompaninë tonë dhe të bashkëpunojnë me ne në bazë të përfitimeve të ndërsjella afatgjata. Ne mezi presim të marrim kërkesat tuaja së shpejti.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
繁體中文
简体中文
русский
Português
한국어
日本語
italiano
français
Español
Deutsch
العربية
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip