KONTROLLI I CILËSISË
Ndërmarrja jonë ka pajisjet më të avancuara të prodhimit në botë. Ai ndjek rreptësisht sistemin ndërkombëtar të menaxhimit të sigurimit të cilësisë dhe zbaton kontroll të rreptë të cilësisë së produkteve.
 • Testi i dështimit të goditjes së damperit
  Testi i dështimit të goditjes së damperit
 • Testi i lodhjes
  Testi i lodhjes
 • Testi funksional i përfunduar
  Testi funksional i përfunduar
 • Testi i jetës së produktit
  Testi i jetës së produktit
 • Testi i spërkatjes së kripës
  Testi i spërkatjes së kripës
 • Test i qetë dhe i butë
  Test i qetë dhe i butë
 • Inspektimi i defektit sipërfaqësor
  Inspektimi i defektit sipërfaqësor
 • Testi i defektit në sipërfaqe
  Testi i defektit në sipërfaqe
LAJME TË KORPORATËS
Mbështetur në parimin "ndershmëria, bëhu praktik, inovativ" dhe parimi "cilësia në radhë të parë, shërbimi fleksibël, klientët lart", kompania jonë ka fituar vlerësimin dhe mbështetjen nga klientët tanë. 
LIKONI ME NE TANI PËR NJË CITA TË PRODUKTIT
Ne mirëpresim sinqerisht miq nga e gjithë bota që të vizitojnë kompaninë tonë dhe të bashkëpunojnë me ne në bazë të përfitimeve të ndërsjella afatgjata. Ne mezi presim të marrim kërkesat tuaja së shpejti.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
繁體中文
简体中文
русский
Português
한국어
日本語
italiano
français
Español
Deutsch
العربية
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip