Производи
 • Детали за производот

Име на брендот

ХЕНЧ

Број на модел

SK188

Материјал

Цинк легура

Број на врати

2 парчиња

Применлива дебелина на вратата

15-30 мм

Начин за инсталирање

Заковете го директно на вратата

Тежина за вчитување

45 кг

Заврши

Светло хромирана/Избришан никел/Црна со спреј/обложена со титаниум

Употреба

Лизгачка врата

Апликација

канцеларија, бања, кујна, спална соба

пакување

1 комплет во кутија, 10 комплети во картон.

      Пакување& Испорака


1

Способност:

 5000000 парчиња/месечно

2.

плаќање:

 T/T, L/C, Western Union и др

3

Испорака:

 25-30 дена

4

Примероци:

 Можеме слободно да ги понудиме примероците за проверка на квалитетот

5

Курир:

 TNT, DHL, FEDEX, ROYALE или ваша индикација

      Препорачуваме да користите ваков слајд      Како да инсталирам      Опсег на примена


Основни информации
 • Основана година
  --
 • Тип на бизнис
  --
 • Земја / регион
  --
 • Главна индустрија
  --
 • Главни производи
  --
 • Претпријатие правно лице
  --
 • Вкупно вработени
  --
 • Годишна излезна вредност
  --
 • Извозен пазар
  --
 • Соработени клиенти
  --

Препорачано

Испратете го вашето барање

СТАПЕТЕ ВО КОНТАКТ СО НАС СЕГА ЗА ЦИТАТ ЗА ПРОИЗВОД
Искрено ги поздравуваме пријателите од целиот свет да ја посетат нашата компанија и да соработуваат со нас врз основа на долгорочни взаемни придобивки. Со нетрпение очекуваме да ги добиеме вашите барања наскоро.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
繁體中文
简体中文
русский
Português
한국어
日本語
italiano
français
Español
Deutsch
العربية
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Тековен јазик:Македонски