200 прашања

Дали некој производител ќе ја прилагоди рачката за влечење од нерѓосувачки челик?

Во денешно време многу кинески производители на рачки за влечење од нерѓосувачки челик обезбедуваат сопствени услуги. Ве молиме проверете дали видот на сопствени услуги ќе ви треба. Генерално...
Во денешно време многу кинески производители на рачки за влечење од нерѓосувачки челик обезбедуваат сопствени услуги. Ве молиме проверете дали видот на сопствени услуги ќе ви треба. Во принцип, приспособувањето за печатење и пакување може да се добие. Кога се потребни дополнителни сопствени услуги, неопходен е непосреден контакт со производителите. SHANGHAI HENGCHUAN HARDWARE Co., Ltd. е подготвена да обезбеди сопствени услуги. Времето на испорака варира во зависност од барањата.
Hench Hardware Array image13
ХАРДВЕР НА ШАНГАЈ ХЕНГЧУАН е добро позициониран да служи како меѓународен производител и извозник на рачка од легура на цинк уште од неговото основање. Лизгачката шина произведена од Hench е многу популарна на пазарот. Сериозно ќе се изврши опсег на тестови за квалитет на таблата за шина Hench Slide. Тие вклучуваат тестови за отпорност против лизгање, отпорност на абење, свиткување, цврстина, дишење и цврстина на шевовите. ШАНГАЈ ХЕНГЧУАН ХАРДВЕР има целосен систем за обезбедување квалитет.
Hench Hardware Array image13
ШАНГАЈ ХЕНГЧУАН ХАРДВЕР многу ја поздравува вашата посета на нашата фабрика. Распрашајте се сега!

Основни информации
 • Основана година
  --
 • Тип на бизнис
  --
 • Земја / регион
  --
 • Главна индустрија
  --
 • Главни производи
  --
 • Претпријатие правно лице
  --
 • Вкупно вработени
  --
 • Годишна излезна вредност
  --
 • Извозен пазар
  --
 • Соработени клиенти
  --

Препорачано

Испратете го вашето барање

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
繁體中文
简体中文
русский
Português
한국어
日本語
italiano
français
Español
Deutsch
العربية
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Тековен јазик:Македонски