Инфо центар

Дали некој производител ќе ја прилагоди рачката за железо?

Производителите знаат дека не постои железна рачка што одговара на сите. Така, за задоволување на различните потреби на клиентите, покрај стандардните производи, повеќето од нив...
Производителите знаат дека не постои железна рачка што одговара на сите. Така, за да се задоволат различните потреби на клиентите, покрај стандардните производи, повеќето од нив нудат и приспособени производи. Но, нивото на услугата за прилагодување се разликува од способноста на производителите. Некои едноставно можат да направат некои промени на постоечките производи, како што се димензиите, логото или да произведат нов производ според примероците на купувачот; но некои одат подалеку - тие можат да ги преведат идеите или концептите на клиентите во сосема нов дизајн. Треба да ви биде јасно што е вашата потреба за прилагодување. Можеби SHANGHAI HENGCHUAN HARDWARE Co., Ltd. е вистинскиот партнер за вас.
Hench Hardware Array image13
SHANGHAI HENGCHUAN HARDWARE се смета за конкурентен производител во индустријата за слајдови со скриени фиоки. Hench's Hinge е разновидна по типови и стилови за да ги задоволи различните потреби на клиентите. Hench Concealed Drawer Slide е направен само од висококвалитетни материјали кои се набавени од доверливи добавувачи кои имаат добиено поврзани сертификати. Овој производ може да им помогне на луѓето да се облекуваат на начин што ги прави да се чувствуваат удобно, особено во секојдневни ситуации.
Hench Hardware Array image13
Во иднина, ќе продолжиме да им служиме на клиентите со висок професионализам и ќе ја контролираме секоја фаза од производниот процес врз основа на предностите на трошоците и способностите во Кина, додека одржуваме стандарди за висок квалитет.

Основни информации
 • Основана година
  --
 • Тип на бизнис
  --
 • Земја / регион
  --
 • Главна индустрија
  --
 • Главни производи
  --
 • Претпријатие правно лице
  --
 • Вкупно вработени
  --
 • Годишна излезна вредност
  --
 • Извозен пазар
  --
 • Соработени клиенти
  --

Препорачано

Испратете го вашето барање

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
繁體中文
简体中文
русский
Português
한국어
日本語
italiano
français
Español
Deutsch
العربية
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Тековен јазик:Македонски