Производи
 • Детали за производите
Преглед
Брзи детали
Место на потекло:Шангај, Кина
Име на брендот:Хенгчуан
Број на модел:А18
Стил:Цилиндар
Материјал:Железо
Употреба:Мебел
Големина:Прилагодена големина
Име на производ:Гасен извор
Апликација:Хардвер
MOQ:500 ЕЕЗ
Површински третман:сликање сребрена боја
OEM:Понудена
Сертификат:ISO9001:2008
Тип:Канцелариски мебел
Пакување:Внатрешни пластични кеси
Клучни зборови:Метален хардвер гас пружина

Приспособена пружина за гас со цилиндар 250n 300n мека гасна пружина

 

Опис на производот

 

Сила
50N-150N
Клучни зборови
 Добар квалитет на плинска пружина
Центар до центар
245 мм
Мозочен удар
90 мм
Главен материјал20#
20 # Завршна цевка, бакар, пластика
Финиш на цевки
Здрава боја површина
Финиш со прачка
Ридгиден хромиран
Факултативни функции
Стандардно нагоре/меко надолу/слободно стоп/хидраулично двоен чекор

 

 

 

 


  

Информации за компанијата

 

 

ИЗВЕСТУВАЊЕ:
1) Бидејќи сме во извоз на хардверски додатоци повеќе од 10 години, можеме да гарантираме дека нашата цена е од прва рака, многу евтина и конкурентна.
2) Да се ​​осигураме дека клиентот купува материјал и услуга со добар квалитет од нас.
Пред клиентот да постави нарачка, ние ќе ги испратиме секој примерок до клиентот за одобрување.
Пред пратката, нашиот персонал за КК ќе го провери квалитетот 1pc од 1pc.

 

Нашите услуги

 

Пакување& Испорака

 

 1.

Пакување: 

 КАКО слика

 2. 

Способност:

 5000000 парчиња/месечно

3.

плаќање:

 T/T, L/C, Western Union и др

 4. 

Испорака:

 25-30 дена

 5. 

Примероци:

 Можеме слободно да ги понудиме примероците за проверка на квалитетот

 6. 

Курир:

 TNT, DHL, FEDEX, ROYALE или ваша индикација

Најчесто поставувани прашања

 П: Колку долго е вашето време за испорака?
О: Општо земено, тоа е 15-30 дена ако стоката е на залиха. или е 30 дена ако робата ја нема на залиха, тоа е според количината.
П: Дали давате примероци? дали е бесплатно или дополнително?
О: Да, ние би можеле да го понудиме примерокот бесплатно, но не ги плаќаме трошоците за превоз.
П: Кои се вашите услови за плаќање?
О: Плаќање<=1000USD, 100% однапред. Плаќање>=1000USD, 30% T/T однапред, биланс пред испорака.
Ако имате друго прашање, ве молиме слободно контактирајте не како подолу:

 

Контактирајте не

 


 

 

 

 

 

SHANGHAI HENGCHUAN HARDWARE обезбедува најдобра можна средина за нашиот персонал, за да можеме да се фокусираме на вас.Шангај HENGCHUAN ХАРДВЕР усвојува меѓународни стандарди за управување за да се осигура дека претпријатието за управување со иновации.
Основни информации
 • Основана година
  --
 • Тип на бизнис
  --
 • Земја / регион
  --
 • Главна индустрија
  --
 • Главни производи
  --
 • Претпријатие правно лице
  --
 • Вкупно вработени
  --
 • Годишна излезна вредност
  --
 • Извозен пазар
  --
 • Соработени клиенти
  --

Испратете го вашето барање

СТАПЕТЕ ВО КОНТАКТ СО НАС СЕГА ЗА ЦИТАТ ЗА ПРОИЗВОД
Искрено ги поздравуваме пријателите од целиот свет да ја посетат нашата компанија и да соработуваат со нас врз основа на долгорочни взаемни придобивки. Со нетрпение очекуваме да ги добиеме вашите барања наскоро.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
繁體中文
简体中文
русский
Português
한국어
日本語
italiano
français
Español
Deutsch
العربية
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Тековен јазик:Македонски