ТОПЛИ ПРОИЗВОДИ
Ние сме во хардверски фитинзи за мебел веќе 12 години и сме специјализирани за производство на сите видови шарки на кабинетот, лизгалки за фиоки, рачки за мебел, други хардверски фитинзи. Нашето претпријатие ја има најнапредната опрема за производство во светот. 
КОНТРОЛА НА КВАЛИТЕТ
Нашето претпријатие ја има најнапредната опрема за производство во светот. Строго го следи меѓународниот систем за управување со гаранција за квалитет и спроведува строга контрола на квалитетот на производите.
 • Тест за неуспех на удар на амортизерот
  Тест за неуспех на удар на амортизерот
 • Тест за замор
  Тест за замор
 • Завршен функционален тест
  Завршен функционален тест
 • Тест за животен век на производот
  Тест за животен век на производот
 • Тест со прскање со сол
  Тест со прскање со сол
 • Мазен и мек тест
  Мазен и мек тест
 • Инспекција на дефекти на површината
  Инспекција на дефекти на површината
 • Тест за дефект на површината
  Тест за дефект на површината
КОРПОРАТИВНИ ВЕСТИ
Држејќи се на принципот „чесност, биди практичен, иновативен“ на претпријатието и „квалитетот на прво место, флексибилна услуга, над клиентите“, нашата компанија ги доби пофалбите и поддршката од нашите клиенти. 
СТАПЕТЕ ВО КОНТАКТ СО НАС СЕГА ЗА ЦИТАТ ЗА ПРОИЗВОД
Искрено ги поздравуваме пријателите од целиот свет да ја посетат нашата компанија и да соработуваат со нас врз основа на долгорочни взаемни придобивки. Со нетрпение очекуваме да ги добиеме вашите барања наскоро.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
繁體中文
简体中文
русский
Português
한국어
日本語
italiano
français
Español
Deutsch
العربية
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Тековен јазик:Македонски